SMD LED žiarovka GU10 10W so širokým uhlom

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Nízka cena
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Záruka 2 roky

Nie je na sklade

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: - Kategória:

Technické parametre

Závit / Pätica

GU10

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

1000lm

Ekvivalent

75W halogénu

Uhol svietenia

110°

Farba svetla

Neutrálna biela 4000-4500K, Teplá biela 2500-3000K, Studená biela 6000-6500K

CRI

80

Typ LED

SMD

Rozmery

ф50 x 57 mm

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

25 000 hodín

Energetická trieda (2019/2015)

E

Popis produktu

SMD LED žiarovka GU10 10W so širokým uhlom z kategórie bodových žiaroviek GU10 sa napája priamo na 230V zdroj napätia pomocou pätice gu10. Vďaka svetelnému toku až 1000lm pri 10w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 75W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie interiéru. Široký uhol 110° zabezpečí dobré rozloženie svetla v priestore. Keďže sa jedná o LED žiarovku s vyšším výkonom odporúčame použiť skôr v vyšších sadrokartónových stropoch alebo svetelných rampách.

Použitie tohto typu žiarovky je naozaj široké. Je vhodným modelom na osvetlenie bytových priestorov ako sú spálne, obývačky, detské izby ako aj nebytových priestorov ako sú kaviarne, wellness centrá, reštaurácie.

Použitie v exteriéri sa odporúča len v svietidlách s potrebným IP krytím.

Táto SMD LED žiarovka GU10 10W so širokým uhlom je nestmievateľná, preto neodporúčame použitie so stmievačmi. Môže to spôsobiť trvalé poškodenie žiarovky, na ktoré sa záruka nevzťahuje.

SMD LED žiarovka GU10 10W so širokým uhlom

je dostupná v 3 farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela (2500-3500K) – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.

Denná biela (4000-5000K) – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.

Studená biela (6000-7000K) – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Záruka na SMD LED žiarovku GU10 10W s úzkym uhlom je 2 roky.

V prípade ak máte záujem o stmievateľný model LED žiarovky odporúčame model Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W.

Návod na inštaláciu

Inštalácia SMD LED žiarovky GU10 10W je jednoduchá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá. V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel!

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SMD LED žiarovka GU10 10W so širokým uhlom”