Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Možnosť stmievať
  • Moderný design
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Vyššia vstupná investícia

Nie je na sklade

Dodanie

Dovoz ukončený - dopredaj len zo skladu

Katalógové číslo: - Kategória:

Upozornenie

Na stmievanie je nutné používať stmievače kompatibilné s LED. Pri použití stmievačov na halogénové žiarovky nemusí LED žiarovka stmievať korektne.

Technické parametre

Závit / Pätica

GU10

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

500 lm Teplá biela, 530 lm Denná biela, 550 lm Studená biela

Ekvivalent

50W

Uhol svietenia

45°

Farba svetla

Neutrálna biela 4500K, Studená biela 6500K, Teplá biela 2700K – 3000K

CRI

80

Typ LED

SMD

Rozmery

ф50 x 55 mm

Stmievateľnosť

Stmievateľné

Životnosť

40 000 hodín

Popis produktu

Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W z kategórie bodových žiaroviek GU10 sa napája priamo na 230V zdroj napätia pomocou pätice gu10. Vďaka svetelnému toku až 550lm pri 7w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 50W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí akoplnohodnotné osvetlenie interiéru alebo ako prechodové svetlo. Úzky uhol 45° zabezpečí efekt bodového svetla v priestore. Keďže sa jedná o LED žiarovku s vyšším výkonom odporúčame použiť  vo vyšších sadrokartónových stropoch alebo svetelných rampách.

Použitie tohto typu žiarovky je naozaj široké. Je vhodným modelom na osvetlenie bytových priestorov ako sú spálne, obývačky, detské izby ako aj nebytových priestorov ako sú kaviarne, wellness centrá, reštaurácie.

Použitie v exteriéri sa odporúča len v svietidlách s potrebným IP krytím.

Táto Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W je stmievateľná, ale odporúčame použitie so stmievačmi určenými na stmievanie LED zdrojov. Inak žiarovka nemusí stmievať plynule resp. sa môže vyskytnúť chvenie.

Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W

je dostupná v 3 farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela 3000K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.

Denná biela 4500K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.

Studená biela 6500K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Záruka na Smievateľnú LED žiarovku GU10 7W je 2 roky. LED žiarovka s vysokou spoľahlivosťou nad 99%.

V prípade ak máte záujem o model LED žiarovky so širším uhlom svietenia odporúčame model Keramická SMD 2835 LED žiarovka GU10 10W

V prípade ak máte záujem o model LED žiarovky s nižšou svietivosťou odporúčame modelSMD LED žiarovka GU10 6W.

 

 

 

Návod na inštaláciu

Inštalácia Stmievateľnej LED žiarovky GU10 7W nie je zložitá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá. V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W”