LED lampičky na zrkadlo alebo toaletný stolík 12W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Moderný dizajn
  • Možnosť meniť farbu svetla
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Nutné dokúpiť vhodný adaptér.

Dostupnosť

Centrálny sklad zvyčajne na dopyt v NR 3ks

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: IT18910 Kategórie: , ,

Technické parametre

Napájanie

5V cez USB

Uhol svietenia

180°

Ekvivalent

50W

Farba svetla

CCT 3000/4000/6000 K

Krytie

IP20

Stmievateľnosť

Stmievateľné priloženým ovládačom

Použitie

Interiér

Životnosť

20 000 hodín

Popis produktu

LED lampičky na zrkadlo alebo toaletný stolík 12W s USB napájaním slúžia na podsvietenie zrkadiel alebo toaletných stolíkov, ktoré nemajú vlastné osvetlenie. Rovnako sa používajú aj ako dekoratívne osvetlenie s možnosťou voľby farby svetla. Napájanie je pomocou USB možné buď z powerbanky alebo z klasického adaptéra na 5V používaného na napájanie mobilných telefónov.

Lampičky svietia v troch teplotách bieleho svetla – studená biela, denné svetlo a teplá biela . V každej z nich je možné voliť až 10 úrovní intenzity, čo vám umožňuje nastaviť si svetlo podľa svojich predstáv. Režimy je možné meniť ovládačom, ktorý je umiestnený na napájacom kábli.

V lampičkách sú použité LED 2835 SMD, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Celkový výkon lampičiek je 12W

Dĺžka celého kábla je až 4,5 m. Vďaka nastaviteľnej dĺžke kábla je možné lampy inštalovať vo vzdialenosti až 25 cm alebo po zvinutí kábla vedľa seba. V balení sa nachádzajú obojstranné samolepky, ktoré slúžia na uchytenie na lampičiek na vhodnom podklade. Pred nalepením je nutné podklad očistiť a odmastiť.

 

Návod na inštaláciu

Náročnosť inštalácie

LED produkt má strednú náročnosť inštalácie. Odporúčame inštalovať elektrikárom alebo montážnou firmou, ale zvládne to aj zručný domáci majster. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

1 recenzia k LED lampičky na zrkadlo alebo toaletný stolík 12W

  1. (overený zákazník) ,

    Led lampičky prišli za 2 dni čo je úplne super, instalacia bola veľmi jednoduchá a som veľmi spokojná lebo veľmi krasne osvetliazrkadlo, určite odporúčam.

Pridať recenziu