O nás

Náš pohľad na predaj LED osvetlenia

  • LED technológie nie sú budúcnosť, sú už prítomnosťou. Kupovať iný druh osvetlenia je vyhadzovaním peňazí von oknom.
  • LED žiarovky majú byť cenovo prístupné širokej verejnosti. Predávame preto LED-ky za ľudové ceny s rýchlou návratnosťou investície a bez kompromisu na kvalite.
  • Nemyslíme si, že by sa malo zákonom alebo inak určiť, aké žiarovky môžete používať. Mali by ste na to prísť sami. Preto ponúkame odborné poradenstvo, píšeme blog a vysvetľujeme.
  • Ak už dôjde k poruche nejakého nami predávaného produktu, vrátime vám peniaze alebo ho vymeníme ihneď, ako je to možné. Ľuďom stačí už stres z poruchy produktu, predajca by im nemal pridávať ďalšie stresy, napr. predlžovaním času uznania reklamácie.

Kto sme?

Sme spoločnosť postavená na viac ako 30-ročných skúsenostiach v oblasti elektrotechniky. Od roku 2002 sme pôsobili pod obchodným názvom Miroslav Režo – RELETRONIC. Našou hlavnou činnosťou boli elektroinštalácie pre fyzické a právnické osoby na území Slovenskej republiky. Zároveň sme poskytovali poradenstvo iným obchodným partnerom pri riešení komplikovanejších projektov.

V roku 2012 sme sa vďaka rastúcemu dopytu našich klientov rozhodli kúpiť spoločnosť, ktorá zastrešila väčšie projekty a zároveň vybudovala na trhu s LED osvetlením novú obchodnú značku GoLED. Takto vznikla firma RELETRONIC, s.r.o., ktorá patrí medzi najväčších online predajcov LED osvetlenia na Slovensku.

V roku 2013 sme pod rovnakou značkou GoLED.cz expandovali na český trh, kde si vďaka nízkym cenám, kvalitným produktom, ale aj výbornej zákazníckej podpore získavame čoraz viac spokojných zákazníkov a obchodných partnerov.

V roku 2015 sme vďaka podpore nášho majoritného dodávateľa vytvorili novú značku ForLED, ktorá má všetky predpoklady byť jednotkou na online trhu v europskej únii. Ambicióznym plánom je otvorenie dvoch nových pobočiek/krajin ročne.
Preto sme v októbri 2015 spustili ďalší eshop na www.forled.hu, ktorý zastrešuje klientov v maďarsku.

Čo robíme:

V súčasnosti firma realizuje projekty v oblastiach:

  • Predaj LED osvetlenia pre domácnosti a firmy – maloobchod a veľkoobchod,
  • Priemyselné LED technológie – predaj, montáž, oprava, údržba a revízie,
  • Verejné osvetlenie – predaj, montáž, oprava, údržba a revízia.

Náš tím je zložený z kvalifikovaných a skúsených profesionálov, ktorých prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka.