Záruka

Záruka na LED produkty v našej ponuke je závislá od levelu, do ktorého sú tieto výrobky zaradené.

Minimálna záručná doba je 2 roky je určená na produkty s oznančením Economy a produkty Standard, ktoré ešte nie sú v ponuke dostatočne dlho, aby mohla byť stanovená spoľahlivosť výrobku.  Na ostatné produkty v ponuke ponúkame nasledovné predĺžené záruky:

3-ročná záruka na High-End produkty

Všetky produkty označené ako High-End majú predĺženú záruku 3 roky.

Do kategórie High-End vyberáme a testujeme produkty, ktoré majú spoľahlivosť nad 99%.

Jedná sa o produkty, pri ktorých sa nemusíte báť reklamácií a dodatočných nákladov na inštaláciu produktov. Tieto produkty sú určené na svietenie nad 8 hodín denne.

Vďaka tomu, že všetky výrobky v tejto kategórii sú fyzicky odskúšané, nestane sa , že by  Vám napríklad žiarovka po vybalení nesvietila.

Na výrobky v kategórii High-End je preto poskytovaná 3 ročná záruka. To znamená, že aj po uplynutí zákonnej záruky 2 roky, Vám bude nefunkčný výrobok opravený alebo vymenený.

Výrobky v tejto kategórii sú osadené značkovými čipmi s podaním svetla CRi nad 80Ra, čím spĺňajú nariadenie EÚ o kvalite svetla na svietenie v interiéri.

5-ročná záruka na Profesionálne produkty

Všetky produkty označené ako Profesionálne majú predĺženú záruku 5 rokov.

Do kategórie Profesionálne zaraďujeme len produkty pri ktorých sa kladie maximálny dôraz na spoľahlivosť a kvalitu použitých komponentov.

Jedná sa o produkty, pri ktorých sa nemusíte báť reklamácií a dodatočných nákladov na inštaláciu produktov. Tieto produkty sú určené na svietenie  až 24 hodín denne.

Vďaka tomu, že všetky výrobky v tejto kategórii sú fyzicky odskúšané, nestane sa , že by  Vám napríklad žiarovka po vybalení nesvietila.

Na výrobky v kategórii Profesionálne je preto poskytovaná 5 ročná záruka. To znamená, že aj po uplynutí zákonnej záruky 2 roky, Vám bude nefunkčný výrobok opravený alebo vymenený, takže minimálne 5 rokov nemusíte myslieť na výmenu.

Keďže sa jedná o skutočne kvalitné výrobky, je možné na Profesionálne produkty individuálne dohodnúť dokonca predĺženú záruku na dobu až do 10 rokov.