30-dňová garancia vrátenia peňazí

Pri voľbe ktorejkoľvek platby vopred vám ponúkame predĺženú garanciu bezplatnej výmeny tovaru alebo vrátenia peňazí až do 30 dní od jeho prevzatia.

  • Nevyznáte sa v množstve parametrov súvisiacich s LED?
  • Zariaďujete dom či byt a chcete si tovar najprv vyskúšať, skôr, než investujete väčšiu sumu do nákupu LED osvetlenia?
  • Máte obavy z kvality alebo deklarovanej svietivosti výrobkov?

Je pochopiteľné, že aj pri množstve zverejnených informácií o našich LED produktoch, nič nenahradí možnosť tovar vyskúšať priamo na mieste, kam má byť inštalované. Preto našim zákazníkom, ktorí zvolia niektorý zo spôsobov platby vopred, ponúkame okrem odborného poradenstva, aj možnosť tovar vyskúšať a prípadne ho do 30 dní bez udania dôvodu vrátiť.

Pri uplatňovaní vrátenia tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) platia ustanovenia Obchodných podmienok a reklamačného poriadku.

Dôležité informácie pri vrátení tovaru

Zákazník má právo, v rámci predĺženej lehoty 30 dní, tovar rozbaliť a odskúšať obdobne, ako pri nákupe v klasickom “kamennom” obchode a to v rozsahu potrebnom na zistenie povahy, vlastností a fungovania tovaru.

Odskúšať ale neznamená začať tovar používať a následne ho vrátiť predávajúcemu. Spotrebiteľ je zodpovedný za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru.

Pri vrátení, kupujúci zasiela tovar nepoškodený, vrátane príslušenstva, originálu dokladu o kúpe a vyplnenej návratky (alebo reklamačného formulára online) na poštovú adresu:

  • RELETRONIC s.r.o.
  • Pražská 11
  • 949 01 Nitra

Kupujúci je povinný v prípade odstúpenia od zmluvy vrátiť tovar v pôvodnom obale a zabezpečiť také balenie pri preprave, aby nedošlo k poškodeniu tovaru. Tovar poškodený pri preprave v dôsledku nevhodne zvoleného balenia predávajúci nie je povinný vymeniť a kupujúci nie je oprávnený žiadať vrátenie peňazí alebo nový tovar. V prípade straty zásielky Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou predávajúci nenesie zodpovednosť.