Okrúhle stmievateľné LED svetlo s možnosťou voľby farby svetla MIA 50W CCT+RGB

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Ovládanie stmievania a farby svetla pribaleným ovládačom
  • Transformátor na príslušné napätie intergovaný v svietidle
  • Svetelný zdroj priamo súčasťou svietidla, nie je potreba žiarovky
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Záruka 2 roky

Dostupnosť

Centrálny sklad zvyčajne na dopyt v NR 3ks

Dodanie

1 - 5 dní

Technické parametre

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

3500 lm

Uhol svietenia

120°

Ekvivalent

250W

Farba svetla

3000 – 6500K, RGB

CRI

80

Farba svietidla

Biela

Tvar svietidla

Okrúhly

Rozmery

ф596 x 75 mm

Krytie

IP20

Stmievateľnosť

Stmievateľné priloženým ovládačom

Použitie

Interiér

Životnosť

25 000 hodín

Popis produktu

Okrúhle stmievateľné LED svetlo s možnosťou voľby farby svetla MIA 50W CCT+RGB je efektívnou náhradou za klasické stropnice na žiarovky. Vďaka zabudovanému prijímaču a pribalenému ovládaču je možné svetlo nielen stmievať ale aj voliť farbu svetla od teplej bielej cez neutrálnu až po studenú bielua zároveň na vonkajšom prstenci voliť jednotlivé farby. Ovládanie snútorného bieleho svetla aj RGB prstenca je nezávislé, je možné oba nezávisle vypnúť. Vďaka svetelnému toku až 3500lm pri 50w výkone je ekvivalentom klasickej žiarovky s výkonom 250W. Svojou nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 80% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín. Lampa je osadená LED modulom s kvalitnými SMD čipmy a špeciálne tvarovaným difúzorom, ktorý pri 120° uhle svietenia zabezpečí dobré rozloženie svetla v priestore.

Výkonnostne sa tento model hodí ako hlavné osvetlenie interiéru domov, reštaurácií, kaviarní, hotelov či kancelárií. Odporúčaná výška inštalácie je 2-3m.

Okrúhle stmievateľné LED svetlo s možnosťou voľby farby svetla MIA 50W CCT+RGB

je ideálna pre tých, ktorí si nevedia presne vybrať vhodnú farbu svetla alebo chcú mať možnosť meniť ju podľa potreby. Pomocou pribaleného ovládača je možné na svietidle nastaviť bielu v odtieňoch :

Teplá biela 3000K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.
Denná biela 4000K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.
Studená biela 6500K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Na okrúhle stmievateľné LED svetlo s možnosťou voľby farby svetla MIA 50W CCT+RGB poskytujeme záruku 2 roky.

Návod na inštaláciu

1. Párovanie diaľkového ovládača

Podržte tlačidlo ON/OFF, kým nezačne blikať červená kontrolka. Potom zapnite nástenný vypínač, lampa 3x zabliká. Diaľkové ovládanie bolo úspešne spárované so svietidlom. Ak chcete ovládať viacero svetiel jedným diaľkovým ovládačom, zapnite všetky svetlá v miestnosti nástenným vypínačom, aby ste spárovali všetky svetlá naraz.

2. Mazanie párovania párovanie

Zapnite nástenný vypínač a podržte tlačidlo ON/OFF na 10 sekúnd! Indikátor 6-krát zabliká a úspešne ste zrušili párovanie diaľkového ovládača.

Náročnosť inštalácie

LED produkt má strednú náročnosť inštalácie. Odporúčame inštalovať elektrikárom alebo montážnou firmou, ale zvládne to aj zručný domáci majster. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Okrúhle stmievateľné LED svetlo s možnosťou voľby farby svetla MIA 50W CCT+RGB”