SMD LED žiarovka GU10 9W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Nový typ SMD chipu 2835
  • Menej oslnenia – mliečne sklíčko
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Niekomu sa nemusí páčiť vzhľad žiarovky

Nie je na sklade

Dodanie

Dovoz ukončený - dopredaj len zo skladu

Katalógové číslo: - Kategórií:

Technické parametre

Závit / Pätica

GU10

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

780 lm Teplá biela, 800 lm Denná biela, 810 lm Studená biela

Ekvivalent

65W

Uhol svietenia

120°

Farba svetla

Neutrálna biela 4200K, Studená biela 6000K, Teplá biela 2800K

CRI

80

Typ LED

SMD 2835

Rozmery

ф50 x 58 mm

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

35 000 hodín

Popis produktu

SMD LED žiarovka GU10 9W z kategórie bodových žiaroviek GU10 sa napája priamo na 230V zdroj napätia pomocou pätice gu10. Vďaka svetelnému toku až 810lm pri 9w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 65W a je jednou z najvýkonnejších bodoviek v kategérii.. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 35 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí ako plnohodnotné osvetlenie interiéru. Široký uhol 120° zabezpečí dobré rozloženie svetla v priestore. Keďže sa jedná o LED žiarovku s vyšším výkonom odporúčame použiť skôr vo vyšších sadrokartónových stropoch alebo svetelných rampách.

Použitie tohto typu žiarovky je naozaj široké. Je vhodným modelom na osvetlenie bytových priestorov ako sú spálne, obývačky, detské izby ako aj nebytových priestorov ako sú kaviarne, wellness centrá, reštaurácie.

Použitie v exteriéri sa odporúča len v svietidlách s potrebným IP krytím.

Táto SMD LED žiarovka GU10 9W je nestmievateľná, preto neodporúčame použitie so stmievačmi. Môže to spôsobiť trvalé poškodenie žiarovky, na ktoré sa záruka nevzťahuje.

SMD LED žiarovka GU10 9W

je dostupná v 3 farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela 2800K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.

Denná biela 4200K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.

Studená biela 6000K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Záruka na SMD LED žiarovku GU10 9W je 2 roky. Spoľahlivosť tejto žiarovky je na úrovni nad 99%.

V prípade ak máte záujem o menej výkonný model LED žiarovky so širokým uhlom svietenia odporúčame model High-End keramickú SMD 2835 LED žiarovku GU10 5,5W.

V prípade ak máte záujem o model LED žiarovky s užším uhlom svietenia odporúčame model Keramická SMD LED žiarovka GU10 7W

V prípade ak máte záujem o stmievateľný model LED žiarovky odporúčame model Stmievateľná LED žiarovka GU10 7W

Návod na inštaláciu

Inštalácia produktu SMD LED žiarovka GU10 9 W nie je vôbec zložitá a zvládne ju každý.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá. V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je stará žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel!

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SMD LED žiarovka GU10 9W”