RGB LED žiarovka MR16 3W 60° s infra ovládaním

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Moderný dizajn
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Ak sa ňou nahrádza halogénová žiarovka, môže sa stať, že je potrebné vymeniť aj napájací zdroj na 12V (niektoré zdroje vyžadujú minimálne zaťaženie).

Nie je na sklade

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: T2101 Kategórie: ,

Upozornenie

K napájaniu použite zdroj jednosmerného prúdu označený DC 12V. Napájaním cez trafo so striedavým prúdom AC 12 z halogénových žiaroviek môžete poškodiť LED žiarovku.

Technické parametre

Závit / Pätica

MR16

Napájanie

DC 12V

Ekvivalent

20W

Uhol svietenia

60°

Farba svetla

RGB

Typ LED

RGB

Rozmery

ф50 x 54 mm

Životnosť

25 000 hodín

Popis produktu

RGB LED žiarovka MR16 3W 60° s infra ovládaním sa napája pomocou zdroja na jednosmerných 12V DC. Vďaka priloženému infra ovládaču je možné na žiarovke voliť jednotlivé farby. Jedným ovládačom je možné ovládať viacero žiaroviek, pokiaľ sú vo vzdialenosti do 5m. Pri prerušení napájania si žiarovka pamätá posledné nastavenie. Okrem jednotlivých 16 statických farieb je možné navoliť aj režimy prelínania.

Výkonnostne sa tento model hodí ako dekoratívne osvetlenie interiéru, ako prechodové svetlo. Úzky uhol 60° zabezpečí efekt bovodého svetla v priestore.

Na RGB LED žiarovku MR16 3W 60° s infra ovládaním poskytujeme záruku 2 roky.

Návod na inštaláciu

Inštalácia RGB LED žiarovky MR16 3W 60° s infra ovládaním je jednoduchá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Skontrolujte, či je váš 12V transformátor vhodný pre inštaláciu LED žiaroviek. Jednak by to mal byť transformátor na jednosmerný prúd. Zároveň, starý zdroj môže vyžadovať minimálnu spotrebu (minimálny odber wattov), čo po inštalácii LED žiaroviek, a teda výraznom znížení odberu energie, môže transformátor znefunkčniť. V našej ponuke samozrejme máme aj vhodné transformátory napätia pre LED žiarovky – transformátory do suchého prostredia alebo vodeodolné transformátory.
  • Ak je stará žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel! V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “RGB LED žiarovka MR16 3W 60° s infra ovládaním”