COB LED žiarovka MR16 High-End 6W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií99.5%

VÝHODY

 • Záruka 3 roky
 • Najnovší typ LED čipu COB
 • Najvyššia spoľahlivosť
 • Moderný dizajn
 • Nízka spotreba
 • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

 • Vyššia vstupná investícia
 • Ak sa ňou nahrádza halogénová žiarovka, môže sa stať, že je potrebné vymeniť aj napájací zdroj na 12V (niektoré zdroje vyžadujú minimálne zaťaženie).

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

1 - 7 dní

Upozornenie

K napájaniu použite zdroj jednosmerného prúdu označený DC 12V. Napájaním cez trafo so striedavým prúdom AC 12 z halogénových žiaroviek môžete poškodiť LED žiarovku.

Technické parametre

Závit / Pätica

MR16

Napájanie

DC 12V

Maximálny svetelný tok

350 lm Teplá biela, 370 lm Denná biela, 400 lm Studená biela

Ekvivalent

40W

Uhol svietenia

50°

Farba svetla

Neutrálna biela 4500K, Studená biela 6000K, Teplá biela 2700K

CRI

80

Typ LED

COB

Rozmery

ф49 x 52 mm

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

25 000 hodín

Energetická trieda (2019/2015)

F

Popis produktu

COB LED žiarovka MR16 High-End 6Wsa napája pomocou zdroja na jednosmerných 12V DC. Vďaka svetelnému toku až 400lm pri 6w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 40W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín. Model s predĺženou zárukou na 3 roky

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie interiéru. Úzky uhol 50° zabezpečí efekt bodového svetla v priestore.

COB LED žiarovka MR16 High-End 6W je dostupná v 3 farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela 2700K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.
Denná biela 4500K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.
Studená biela 6000K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Na COB LED žiarovku MR16 High-End 6W poskytujeme predĺženú záruku 3 roky.

Návod na inštaláciu

Inštalácia COB LED žiarovky MR16 6W je jednoduchá.

 • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
 • Skontrolujte, či je váš 12V transformátor vhodný pre inštaláciu LED žiaroviek. Jednak by to mal byť transformátor na jednosmerný prúd. Zároveň, starý zdroj môže vyžadovať minimálnu spotrebu (minimálny odber wattov), čo po inštalácii LED žiaroviek, a teda výraznom znížení odberu energie, môže transformátor znefunkčniť. V našej ponuke samozrejme máme aj vhodné transformátory napätia pre LED žiarovky – transformátory do suchého prostredia alebo vodeodolné transformátory.
 • Ak je stará žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
 • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45 ° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel! V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “COB LED žiarovka MR16 High-End 6W”