LED žiarovka MR16 RGB+CCT 4W MiLight

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Moderný dizajn
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Ak sa ňou nahrádza halogénová žiarovka, môže sa stať, že je potrebné vymeniť aj napájací zdroj na 12V (niektoré zdroje vyžadujú minimálne zaťaženie).
  • Nutné dokúpiť vhodný ovládač MiLight

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: FUT104 Kategórie: ,

Upozornenie

K napájaniu použite zdroj jednosmerného prúdu označený DC 12V. Napájaním cez trafo so striedavým prúdom AC 12 z halogénových žiaroviek môžete poškodiť LED žiarovku. K použitiu je nutné dokúpiť vhodný ovládač.

Technické parametre

Závit / Pätica

MR16

Napájanie

DC 12V

Maximálny svetelný tok

280 lm

Ekvivalent

25W

Uhol svietenia

25°

Farba svetla

RGB+CCT

Typ LED

SMD

Rozmery

ф50 x 49 mm

Životnosť

25 000 hodín

Popis produktu

LED žiarovka MR16 RGB+CCT 4W MiLight sa napája pomocou zdroja na jednosmerných 12V DC. Pomocou vhodného ovládača  je možné na žiarovke voliť jednotlivé farby, stmievať. Jedným ovládačom je možné ovládať viacero žiaroviek, pokiaľ sú vo vzdialenosti do 30m. Pri prerušení napájania si žiarovka pamätá posledné nastavenie.

Výkonnostne sa tento model hodí ako dekoratívne osvetlenie interiéru, ako prechodové svetlo. Úzky uhol 25° zabezpečí efekt bovodého svetla v priestore.

Na LED žiarovku MR16 RGB+CCT 4W MiLight poskytujeme záruku 3 roky.

Návod na inštaláciu

Inštalácia LED žiarovka MR16 RGB+CCT 4W MiLight ovládaním je jednoduchá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Skontrolujte, či je váš 12V transformátor vhodný pre inštaláciu LED žiaroviek. Jednak by to mal byť transformátor na jednosmerný prúd. Zároveň, starý zdroj môže vyžadovať minimálnu spotrebu (minimálny odber wattov), čo po inštalácii LED žiaroviek, a teda výraznom znížení odberu energie, môže transformátor znefunkčniť. V našej ponuke samozrejme máme aj vhodné transformátory napätia pre LED žiarovky – transformátory do suchého prostredia alebo vodeodolné transformátory.
  • Ak je stará žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel! V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LED žiarovka MR16 RGB+CCT 4W MiLight”