SMD LED žiarovka GU10 4W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Moderný design
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Vyššia vstupná investícia
  • Nižšia intenzita svetla v porovnaní s inými LED GU10

Nie je na sklade

Dodanie

Dovoz ukončený - dopredaj len zo skladu

Katalógové číslo: - Kategórie:

Technické parametre

Závit / Pätica

GU10

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

290 lm Teplá biela, 305 lm Denná biela, 320 lm Studená biela

Ekvivalent

30W

Uhol svietenia

110°

Farba svetla

Neutrálna biela 4000-4500K, Teplá biela 2500-3000K, Studená biela 6000-6500K

CRI

80

Typ LED

SMD

Rozmery

ф50 x 50 mm

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

25 000 hodín

Popis produktu

SMD LED žiarovka GU10 4W z kategórie bodových žiaroviek GU10 sa napája priamo na 230V zdroj napätia pomocou pätice gu10. Vďaka svetelnému toku až 320lm pri 3w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 30W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí ako dekoratívne osvetlenie interiéru alebo ako prechodové svetlo. Široký uhol 110° zabezpečí dobré rozloženie svetla v priestore. Keďže sa jedná o LED žiarovku s nižším výkonom odporúčame použiť skôr v nižších sadrokartónových stropoch alebo svetelných rampách.

Použitie tohto typu žiarovky je naozaj široké. Je vhodným modelom na osvetlenie bytových priestorov ako sú spálne, obývačky, detské izby ako aj nebytových priestorov ako sú kaviarne, wellness centrá, reštaurácie.

Použitie v exteriéri sa odporúča len v svietidlách s potrebným IP krytím.

Táto SMD LED žiarovka GU10 4W je nestmievateľná, preto neodporúčame použitie so stmievačmi. Môže to spôsobiť trvalé poškodenie žiarovky, na ktoré sa záruka nevzťahuje.

SMD LED žiarovka GU10 4W

je dostupná v 3 farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela (2500-3500K) – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.

Denná biela (4000-5000K) – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.

Studená biela (6000-7000K) – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Záruka na SMD LED žiarovku GU10 4W je 2 roky.

V prípade ak máte záujem o výkonnejší model LED žiarovky so širokým uhlom svietenia odporúčame model High-End keramickú SMD 2835 LED žiarovku GU10 5,5W.

V prípade ak máte záujem o model LED žiarovky s užším uhlom svietenia odporúčame model High-End COB LED žiarovku GU10 4W.

V prípade ak máte záujem o stmievateľný model LED žiarovky odporúčame model Stmievateľnú High-End COB LED žiarovku GU10 4W.

Návod na inštaláciu

Inštalácia SMD LED žiarovky GU10 4W je jednoduchá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá. V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel!

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Be the first to review “SMD LED žiarovka GU10 4W”