SMD LED reflektor 50W so stojanom

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Záruka 3 roky
  • Stojan a napájací kábel 
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Vyššia cena

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

2 - 5 dní

Katalógové číslo: WM50WFEM Kategórie:

Technické parametre

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

4250 lm Denná biela

Ekvivalent

300W

Krytie

IP65

Uhol svietenia

120°

Farba svetla

Denná biela 5000K

CRI

80

Farba svietidla

Čierna

Typ LED

SMD

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Použitie

Exteriér, Interiér

Životnosť

30 000 hodín

Popis produktu

High-End SMD LED reflektor 50W so stojanom sa pomocou prívodného káblu napája s vidlicou na 230V. Vďaka svetelnému toku až 4250lm pri 50w výkone je ekvivalentom halogénového reflektora s výkonom 300W. Svojou nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 50 000 hodín. Reflektor je osadený kvalitnými SMD čipmi, ktorými vďaka uhlu svietenia 120° zabezpečí dobré rozloženie svetla v priestore. Vďaka kvalitnému podaniu farieb CRi 80 je vhodný aj na použitie v interiéri.

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie exteriéru domov, malých plôch. Vďaka konzola je vhodný ako pracovný reflektor.

SMD LED reflektor 50W so stojanom

je dostupný vo farbe ( teplote svetla):

Denná biela 5000K – jasná biela farba. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory. Je najjasnejšou farbou z bielych, preto sa s ňou stretnete často pri osvetlení exteriéru, pouličnom osvetlení. a všade tam kde sa kladie dôraz na čo najvyšší svetelný tok.

Čipy sú chránené skleneným krytom z tvrdeného skla s 5 mm hrúbkou, ktoré je odolné voči poveternostným podmienkam. Reflektory majú ochranu IP65, čo znamená, že sú prachu a vodotesné a sú vhodné na vonkajšie použitie.
Na tento model reflektoru poskytujeme záruku 2 roky. V prípade záujmu o reflektory s dlhšou zárukou skúste Profesionálne LED reflektory

Návod na inštaláciu

 

 

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “SMD LED reflektor 50W so stojanom”