Okrúhla LED stropnica s PIR senzorom pohybu 18W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Spínanie na pohybový senzor s možnosťou nastavenia
  • Transformátor na príslušné napätie priamo súčasťou balenia
  • Svetelný zdroj priamo súčasťou svietidla, nie je potreba žiarovky
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Len na objednávku

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: - Kategórií:

Technické parametre

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

1260 lm

Uhol svietenia

120°

Ekvivalent

90W

Farba svetla

Neutrálna biela 4000-4500K, Teplá biela 2700-3000K, Studená biela 6000-6500K

CRI

80

Farba svietidla

Biela

Tvar svietidla

Okrúhly

Rozmery

ф295 x 70 mm

Krytie

IP20

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Použitie

Interiér

Životnosť

25 000 hodín

Popis produktu

Okrúhla LED stropnica s PIR senzorom pohybu 18W je efektívnou náhradou za klasické stropnice na žiarovky s pohybovým senzorom. Vďaka PIR senzoru sú vhodné aj na miestach kde mikrovlnné senzory nemôžu byť použité kvôli prítomnosti ľahkých stavebných materiálov ako sú sklo, drevotrieska, sadrokartón, cez ktoré je mikrovlnný senzor schopný snímať pohyb. Vďaka svetelnému toku až 1260lm je ekvivalentom klasickej žiarovky s výkonom 90W. Svojou nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín. Lampa je osadená LED modulom s kvalitnými SMD čipmy, ktorý vďaka uhlu svietenia 120° zabezpečí dobré rozloženie svetla v priestore.

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie interiéru domov, suterénov, chodieb, schodísk. Odporúčaná výška inštalácie je 2-3m.

Okrúhla LED stropnica s PIR senzorom pohybu 18W

je dostupná v 3  farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela 2700-3000K– farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.
Denná biela 4000-4500K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.
Studená biela 6000-6500K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.
Na okrúhlu LED stropnicu s PIR senzorom pohybu 18W poskytujeme záruku 2 roky. V prípade záujmu o svietidlá s dlhšou zárukou skúste High-End LED svietidlá so senzorom.

Návod na inštaláciu

Náročnosť inštalácie

LED produkt má strednú náročnosť inštalácie. Odporúčame inštalovať elektrikárom alebo montážnou firmou, ale zvládne to aj zručný domáci majster. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Okrúhla LED stropnica s PIR senzorom pohybu 18W”