Lineárne LED svietidlo OSRAM EDU na osvetlenie školskej tabule

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

 • Záruka 3 roky
 • Bez blikania
 • Nízka spotreba
 • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

 • Vyššie vstupné náklady

Uvedené skladové zásoby vyjadrujú počet produktov na sklade. Ak má produkt viacero variant, jedná sa o súčet jednotlivých variant. Napr. ak má produkt skladovú zásobu 20 a má 3 varianty Studená bielu, Neutrálnu bielu a Teplú bielu, tak 20 ks môže vyjadrovať napr:

  1. 5ks studenej bielej
  2. 6ks neutrálnej bielej
  3. 9ks teplej bielej

  Spolu : 20ks

Pre zistenie stavu skladovej zásoby v konkrétnom variante nás prosím kontaktujte mailom na obchod@forled.sk alebo na čísle 0917 972 683.

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

3 - 7 dní

Katalógové číslo: B08404 Kategórie: , ,

Technické parametre

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

3620 lm

Ekvivalent

250W halogén

Uhol svietenia

90°

Farba svetla

Neutrálna biela 4000-4500K

CRI

80

Farba svietidla

Mliečne

Typ LED

OSRAM

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

40 000 hodín

Popis produktu

Lineárne LED svietidlo OSRAM EDU na osvetlenie školskej tabule 50W je moderné funkčné svietidlo novej generácie. Vyznačuje sa svojou šetrnosťou elektrickej energie, ušetria až 60% energie.  Vďaka tomu, že neobsahujú žiadne ťažké kovy ako napríklad olovo a vďaka vysokej životnosti až 40 000 hodín, sú šetrné aj k prírode.

Na pripojenie nepotrebuje žiadny elektronický predradník, ani štartér a môžu sa priamo pripojiť na 230V. Svetelný tok predstavuje až 3620lm, čo zodpovedá svietivosti 250W halogénovej žiarovky. Lineárne LED svietidlo OSRAM EDU na osvetlenie školskej tabule 50W je bez UV žiarenia a pri zapnutí sa okamžite rozsvieti. Používa sa prevažne ako osvetlenie školských tabúľ, výkladov, galérií a na všetky miesta vyžadujúce vyššiu svietivosť a efektívne smerovanie svetla.

Svietidlo je možné uchytiť priamo na pevný strop alebo zavesiť na lanká. V prípade vyššieho stropu je možné doobjednať výsuvné tyče na uchytenie na strop.

Vďaka svojej nízkej produkcii tepla šetrí náklady aj v klimatizovaných priestoroch.

Návod na inštaláciu

Náročnosť inštalácie

LED produkt má strednú náročnosť inštalácie. Odporúčame inštalovať elektrikárom alebo montážnou firmou, ale zvládne to aj zručný domáci majster. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lineárne LED svietidlo OSRAM EDU na osvetlenie školskej tabule”