LED žiarovka MR11 3W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Vyššia vstupná investícia
  • Ak sa ňou nahrádza halogénová žiarovka, môže sa stať, že je potrebné vymeniť aj napájací zdroj na 12V (niektoré zdroje vyžadujú minimálne zaťaženie).

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: - Kategória:

Upozornenie

K napájaniu použite zdroj jednosmerného prúdu označený DC 12V. Napájaním cez trafo so striedavým prúdom AC 12 z halogénových žiaroviek môžete poškodiť LED žiarovku.

Technické parametre

Závit / Pätica

MR11

Napájanie

DC 12V

Maximálny svetelný tok

320 lm Teplá biela

Ekvivalent

30W

Uhol svietenia

36°

Farba svetla

Neutrálna biela 4000-4500K, Studená biela 6000-7000K, Teplá biela 2500 – 3000K

CRI

80

Rozmery

ф35 x 45 mm

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

25 000 hodín

Energetická trieda (2019/2015)

G

Popis produktu

LED žiarovka MR11 3W sa napája pomocou zdroja na jednosmerných 12V DC. Vďaka svetelnému toku až 210lm pri 3w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 20W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie interiéru. Úzky uhol 38° zabezpečí dlhší dosvit žiarovky. Tento typ je výbornou náhradou za halogénové žiarovky do šijacich aj iných strojov.

LED žiarovka MR11 3W je dostupná v farbe svetla:

Teplá biela 2700-3500K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do záhrad ako dekoračné oddychové svetlo, vhodná k dreveným obkladom a teplým farbám fasád.
Neutrálna biela 4000-4500K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky kamkoľvek. Je ideálna pre tých, ktorí si nevedia presne vybrať vhodnú farbu svetla a nechcú nič pokaziť.
Studená biela 6000-6500K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory. Je najjasnejšou farbou z bielych, preto sa s ňou stretnete často pri osvetlení exteriéru, pouličnom osvetlení. a všade tam kde sa kladie dôraz na čo najvyšší svetelný tok.

Na LED žiarovku MR11 3W poskytujeme záruku 2 roky.

Návod na inštaláciu

Inštalácia LED žiarovky MR11 3W nie je vôbec zložitá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá. V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je stará žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Potom starú žiarovku vyberte.
  • Zasuňte novú žiarovku do objímky.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel!

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LED žiarovka MR11 3W”