High-End COB LED žiarovka GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Záruka 3 roky
  • Krokové stmievanie vypínačom
  • Moderný design
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Vyššia vstupná investícia

Nie je na sklade

Dodanie

Dovoz ukončený

Katalógové číslo: WZ321 Kategórie:

Technické parametre

Závit / Pätica

GU10

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

400 lm Teplá biela

Ekvivalent

35W

Uhol svietenia

45°

Farba svetla

Teplá biela 3000K

CRI

80

Typ LED

COB

Rozmery

ф50 x 58 mm

Stmievateľnosť

Iba krokovo spínaním

Životnosť

25 000 hodín

Popis produktu

COB LED žiarovka GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním sa napája priamo na 230V zdroj napätia pomocou pätice gu10. Vďaka svetelnému toku až 400lm pri 5w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 35W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie interiéru alebo ako prechodové svetlo. Úzky uhol 45° zabezpečí efekt bodového svetla v priestore. Keďže sa jedná o LED žiarovku s bežným výkonom odporúčame použiť  v sadrokartónových stropoch alebo svetelných rampách do výšky 2,45 – 2,7m.

Použitie tohto typu žiarovky je naozaj široké. Je vhodným modelom na osvetlenie bytových priestorov ako sú spálne, obývačky, detské izby ako aj nebytových priestorov ako sú kaviarne, wellness centrá, reštaurácie.

Použitie v exteriéri sa odporúča len v svietidlách s potrebným IP krytím.

Táto COB LED žiarovka GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním je krokovo stmievateľná vďaka zabudovanému stmievaču zapnutím a vypnutím vypínača. Prvé zapnutie je svitienie na 100% výkonu, druhé zapnutie na 50%  tretie zapnutie na 15% výkonu. Neodporúčame použitie so stmievačmi. Môže to spôsobiť trvalé poškodenie žiarovky, na ktoré sa záruka nevzťahuje.

COB LED žiarovka GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním

je dostupná vo farbe ( teplote svetla):

Teplá biela 3000K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.

Záruka na High-End COB LED žiarovka GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním  je 3 roky. LED žiarovka s vysokou spoľahlivosťou nad 99%.

V prípade ak máte záujem o výkonnejší model LED žiarovky s úzkym uhlom svietenia odporúčame model Keramická SMD LED žiarovka GU10 7W

V prípade ak máte záujem o model LED žiarovky so širším uhlom svietenia odporúčame model High-End keramická SMD 2835 LED žiarovka GU10 5,5W

V prípade ak máte záujem o klasicky stmievateľný model LED žiarovky odporúčame model Stmievateľná High-End COB LED žiarovka GU10 6W

 

Návod na inštaláciu

Inštalácia COB LED žiarovky GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním

nie je zložitá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá. V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel!

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Be the first to review “High-End COB LED žiarovka GU10 5W s 3 stupňovým stmievaním”