Dotykový LED stmievač do hliníkového profilu so svorkovnicou

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

Dostupnosť

Dostupné na objednávku

Dodanie

1 - 3 dni

Katalógové číslo: STM001S Kategórie: ,

Upozornenie

Dôležité je uchytiť stmievač do profilu priloženou skrutkou, ktorá zabezpečuje prenos dotyku na profil do stmievača. Produkt je určený pre inštaláciu odborníkom - elektrikárom alebo montážnou firmou.

Technické parametre

Napájanie

DC 12V, 24V

Maximálne zaťaženie

120W pri 24V, 90W pri 12V

Rozmery

10 x 50 x 5 mm

Popis produktu

Dotykový LED stmievač do hliníkového profilu so svorkovnicou je určený na spínanie a stmievanie LED pásov nalepených v hliníkových profiloch. Dotykom na kovovú časť profilu dochádza k zapnutiu a vypnutiu, podržaním k stmievaniu LED pásu.

Dotykový LED stmievač do hliníkového profilu so svorkovnicou funguje na 12V aj 24V LED pásy s maximálnym zaťažením 90W pri 12V a 120W pri 24V.

Dotykový LED stmievač do hliníkového profilu so svorkovnicou má funkciu postupného nábehu na plnú svietivosť a pamätá si posledné nastavenie.

Dôležité je dbať na to, že maximálna dĺžka profilu, pri ktorej ešte dotykové spínanie funguje je 2m. V prípade dlhšej svietiacej plochy je nutné ju oddeliť od spínanej časti profilu aspoň minimálnou medzerou.

Dotykový LED stmievač nie je vhodný na používanie s batériami. Funguje iba s napájacími zdrojmi s dvojitou izoláciou t.j. napájací zdroj nesmie byť uzemnený. Odporúčame montáž profilu na spodnú stranu skriniek.

Pre správne fungovanie odporúčame inštalovať do profilov s väčšou kovovou plochou ako napr. Stos Alu.

Návod na inštaláciu

Pri inštalácii je dôležité použiť pribalenú skrutku, pomocou ktorej sa zabezpečí prepojenie stmievača s hliníkovým profilom. Bez nej by kontakt nebol a stmievač by nefungoval.

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najvyššiu náročnosť inštalácie. Produkt je určený pre inštaláciu odborníkom - elektrikárom alebo montážnou firmou.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dotykový LED stmievač do hliníkového profilu so svorkovnicou”