COB LED žiarovka GU10 6W

spoľahlivosť produktu na základe reklamácií100%

VÝHODY

  • Najnovší typ LED čipu COB
  • Najvyššia spoľahlivosť
  • Moderný design
  • Nízka spotreba
  • Dlhá životnosť

NEVÝHODY

  • Vyššia vstupná investícia

Dostupnosť

V NR posledné 2ks

Dodanie

1 - 7 dní

Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Technické parametre

Závit / Pätica

GU10

Napájanie

230V

Maximálny svetelný tok

480 lm

Ekvivalent

45W

Uhol svietenia

50°

Farba svetla

Neutrálna biela 4200K, Studená biela 6000K, Teplá biela 2700K

CRI

80

Typ LED

COB

Rozmery

ф50 x 55 mm

Stmievateľnosť

Nestmievateľné

Životnosť

25 000 hodín

Energetická trieda (2019/2015)

F

Popis produktu

COB LED žiarovka GU10 6W z kategórie bodových žiaroviek GU10 sa napája priamo na 230V zdroj napätia pomocou pätice gu10. Vďaka svetelnému toku až 480lm pri 6w výkone je ekvivalentom halogénovej žiarovky s výkonom 45W. Nízkou spotrebou zabezpečuje úsporu až o 85% pri životnosti LED čipov až 25 000 hodín.

Výkonnostne sa tento model hodí ako bežné osvetlenie interiéru alebo ako prechodové svetlo. Úzky uhol 50° zabezpečí efekt bodového svetla v priestore. Keďže sa jedná o LED žiarovku s bežným výkonom odporúčame použiť  v sadrokartónových stropoch alebo svetelných rampách do výšky 2,45 – 2,7m.

Použitie tohto typu žiarovky je naozaj široké. Je vhodným modelom na osvetlenie bytových priestorov ako sú spálne, obývačky, detské izby ako aj nebytových priestorov ako sú kaviarne, wellness centrá, reštaurácie.

Použitie v exteriéri sa odporúča len v svietidlách s potrebným IP krytím.

Táto LED žiarovka GU10 6W je nestmievateľná, preto neodporúčame použitie so stmievačmi. Môže to spôsobiť trvalé poškodenie žiarovky, na ktoré sa záruka nevzťahuje.

COB LED žiarovka GU10 6W

je dostupná v 3 farbách ( teplotách svetla):

Teplá biela 2700K – farba s nádychom do žlta až oranžova. Najviac pripomína klasické wolfrámové žiarovky. Je vhodná do relaxačných miestností ako sú spálne, obývačky, kaviarne, wellness.

Denná biela 4500K – neutrálna farba najviac podobná dennému svetlu. Je vhodná prakticky do každej miestnosti, ale najčastejšie s ňou stretnete v detskej izbe, kuchyni, rokovacích miestnostiach, obchodných priestoroch a pod.

Studená biela 6000K – jasná biela farba s jemným nádychom do modra. Je vhodná do priestorov vyžadujúcich koncentráciu ako sú výrobné priestory, administratívne priestory.

Záruka na COB LED žiarovku GU10 6W je 2 roky. LED žiarovka s vysokou spoľahlivosťou nad 99%.

V prípade ak máte záujem o výkonnejší model LED žiarovky s úzkym uhlom svietenia odporúčame model Keramická SMD LED žiarovka GU10 7W

V prípade ak máte záujem o model LED žiarovky so širším uhlom svietenia odporúčame model High-End keramická SMD 2835 LED žiarovka GU10 5,5W

V prípade ak máte záujem o stmievateľný model LED žiarovky odporúčame model Stmievateľná High-End COB LED žiarovka GU10 6W

 

Návod na inštaláciu

Inštalácia COB LED žiarovky GU10 6W nie je zložitá.

  • Pred samotnou inštaláciou vypnite prívod elektrickej energie.
  • Pred tým, ako začnete s montážou, skontrolujte, či je pätica novej žiarovky v poriadku, teda či nie je poškodená alebo prasknutá V prípade poškodenia sa nepokúšajte opraviť výrobok sami, reklamujte ho.
  • Ak je žiarovka v telese svietidla, väčšinou ju tam drží pružný drôtik napnutý okolo obvodu žiarovky. Stlačte drôtik na nespojených koncoch, tým zmenšíte jeho odvod a dokážete ho zo svietidla odstrániť. Žiarovka by mala spolu s objímkou voľne vypadnúť. Otočte žiarovkou o 45° proti smeru hodinových ručičiek a starú žiarovku vyberte.
  • Vložte novú žiarovku do objímky a otočením o 45° v smere hodinových ručičiek ju zaistite.

Upozornenie: Neinštalujte vo vlhkom prostredí! Žiarovky nepoužívajte do úplne uzatvorených svietidiel! Na stmievanie použiť iba stmievač kompatibilný s LED

Náročnosť inštalácie

LED produkt má najnižšiu náročnosť inštalácie, inštaláciu zvládne každý. Prosíme vás, aby ste si prečítali návod na inštaláciu a postupovali podľa neho.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “COB LED žiarovka GU10 6W”