V tejto sekcii nájdete produkty za naozaj bezkonkurenčné ceny avšak iba v obmedzenom množstve, preto neváhajte dlho. Black Friday ceny platia iba do 30.11.2022.

Výpredaj

Ak chcete nakúpiť LED za naozaj výhodných podmienok, kategória výpredaj je tou správnou voľbou. Nájdete tu výrobky, ktoré sa dopredávajú s výraznou zľavou. Pozor! Počet je limitovaný skladovými zásobami, preto sa neplatí dlho váhať. Ceny sú konečné, bez možnosti ďalších zliav. Vybrať z nich si viete

TU

Prečo nakupovať na ForLED.sk

 • 97% spoľahlivosť

  Overená kvalita

  Predávame len produkty so spoľahlivosťou vyššou ako 97%. Testujeme za vás.

 • 55% úspora

  Nízke ceny

  Sme priamym dovozcom LED technológie. Kúpou u nás môžete ušetriť až 55% oproti iným predajcom.

 • 2.23 dní

  Rýchle dodanie

  Väčšina produktov je skladom. Doručenie objednávky je v priemere 2,23 dní a neustále sa zlepšuje.

 • 4 mesiace

  Rýchla návratnosť

  Priemerná návratnosť investície do LED osvetlenia je s našimi cenami 6 mesiacov. Záruka je 2, 3 až 5 rokov.

 • Blog

  IP krytie

  IP je skratka slov International Protection (niekedy uvádzané ako Ingress Protection) a vyjadruje stupeň ochrany krytom, tzv. IP krytie svietidla.... Viac info

  Uhol svietenia

  Často sa stretávame s otázkami ohľadom uhla svietenia LED žiaroviek, reflektorov a iných svietidiel, prinášame vám jednoduché vysvetlenie. Viac info

 • Referencie

  "

  Rozhodli sme sa vo firme Profoto s.r.o. vymeniť neónové trubice za LED-ky a oslovili sme viacerých dodávateľov. Vybrali sme si firmu Reletronic s.r.o., pretože nám umožnila vyskúšať si rôzne trubice a zaplatili sme len za tie, ktoré sme skutočne použili. Navyše nám p. Režo dobre poradil pri výbere a inštalácii. Ing. L. Császta Konateľ Profoto s.r.o.

  "
  "
  Steel Arena

  Košická aréna sa z dôvodov šetrenia rozhodla vymeniť súčasné výbojkové osvetlenie v priestoroch STEEL ARENY a Tréningovej haly v Košiciach za LED osvetlenie. Spoločnosť RELETRONIC nám zabezpečila požadované LED trubice veľmi promptne, s veľmi dobrou cenou a zabezpečením dopravy priamo k nám do Košíc. Na trubice sme obdržali požadované dokumenty, ako aj záruky. Vysoko si vážime profesionalitu a spoľahlivosť danej spoločnosti a odporúčame jej služby a produkty.

  "
  "
  Topaz

  Objednávali sme u Vás LED pás 5050 RGB 300 a inštalačný materiál spolu zo zdrojom. Som veľmi spokojný, čo sa týka dodaného materiálu spolu s poradenstvom. LED pás budem využívať na osvetlenie billboardu, po inštalácii Vám môžem poslať foto osvetlenia. Myslím že osvetlenie billboardu LED pásom 5050 RGB 300 / 5 m bude jedným z prvých osvetlení široko v okolí. Ešte raz ďakujem a v budúcnosti určite zvolím nakupovanie na vašej stránke.

  "
  "
  Calmit

  Spoločnosť RELETRONIC sme oslovili so žiadosťou o nacenenie LED reflektorov na osvetlenie vonkajšieho priestranstva našej fabriky. Veľmi oceňujem ich ústretovosť a výborné ceny. S kvalitou svetla sme spokojní a zvažujeme postupnú výmenu všetkých svietidiel.

  "
  "
  Renault

  Ako jediná firma ste nám bola schopná dodať tovar, svietidlá v nami požadovanom termíne. Čo sa týka komunikácie, bola veľká ochota z Vašej strany nájsť riešenie. Čo sa týka samotného tovaru, je podľa našich predstáv a korešponduje s ponukou na stránke. Vrelo odporúčame služby a tovar vašej spoločnosti.

  "

Prečo LED osvetlenie?

 • 1

  Úspora

  Úspora elektrickej energie oproti bežným svetelným zdrojom až 80-90%.

 • 2

  Životnosť

  Životnosť 20-50 tisíc hodín v porovnaní s 1 tisíc hodinami u bežných svietidiel.

 • 3

  Kvalita

  Plná svietivosť ihneď po zapnutí, odolnosť voči otrasom, stmievanie LED nemení farbu svetla.

 • 4

  Životné prostredie

  Najnižšie emisie CO2 zo všetkých typov osvetlenia. Žiadna ortuť, olovo, argón, xenón alebo kryptón.

Milí návštevníci, pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tejto stránky súhlasíte s používaním týchto súborov.