Interiérové LED reflektory

LED reflektory do interiéru sa využívajú najmä v obchodoch a galériách. Majú krytie IP21 alebo IP20, tzn. sú vhodné len do suchého prostredia interiéru. Ušetria viac než 85% elektrickej energie oproti klasickým interiérovým reflektorom a majú životnosť až 40 000 hodín. To je aj pri 12-hodinovom svietení viac ako 10 rokov.

Interiérové reflektory sa napájajú pomocou koľajnicového systému, ktorý je možné prepájať so spojkami, ktorý je nutné k reflektorom dokúpiť. Po týchto koľajniciach je možné následne posúvať svietidlá a nastaviť ich tak, aby svietili presne tam, kam potrebujete.

Sú dostupné v troch farbách svetla: teplá biela (2700-3500K), denná biela (4000-5000K) a studená biela (5500-7000K). Všeobecne sa chladnejší odtieň bielej farby svetla hodí na miesta, kde sa vyžaduje zvýšená pozornosť (napr. do obchodov). Teplá biela sa hodí do oddychových zón, či na iné miesta určené pre oddych. Denná biela je niečo medzi, najviac podobná dennému svetlu.

Naše ceny zaručujú pri priemernej 12-hodinovej prevádzke návratnosť cca. 1 rok, zatiaľ čo samotná záruka je 2 roky (pri High-End reflektoroch dokonca 3 roky).