Hliníkové lišty na LED pásy

Hliníkové profily (lišty) sú nevyhnutnou súčasťou každej kvalitnej a dlhotrvácej inštalácie LED pásov. Predávajú sa v 2m prevedení a ich uvedená cena je za 2m. Ich hlavným prínosom je zabezpečenie odvodu tepla od LED čipov a tým aj predĺženie ich životnosti. Okrem toho sa v súčasnosti stávajú aj dizajnovým doplnkom a v určitých prípadoch komponentmi pri výrobe dizajnových moderných svietidiel.

Používajú sa nielen v sadrokartónových podhľadoch, ale aj ako osvetlenie nábytku, pri tvorbe dizajnových svietidiel ako aj v exteriérových riešeniach a reklamných pútačoch.

Rozlišujeme tieto typy hliníkových profilov

1. Prisadené – Jedná sa o profily určené na montáž na povrch na betónové aj sadrokartónové stropy, pod nábytok a všade tak kde bude profil vidieť. Profily sú upravené anodizovaním ( eloxovaním) čo zabezpečí nielen moderný vzhľad ale aj trvácnosť profilu. V ponuke sú typy MICRO ALU a STOS ALU od najznámejšeiho výrobcu KLUS DESIGN

2. Zapustené – jedná sa o profily určené na montáž do vyfrézovaných otvorov v sadrokartóne či nábytku .Profily sú upravené anodizovaním ( eloxovaním) čo zabezpečí nielen moderný vzhľad ale aj trvácnosť profilu. V ponuke je typ MICRO K od najznámejšeiho výrobcu KLUS DESIGN

3. Rohové – jedná sa o profily určené na montáž do rohov miestnosti či pod nábytok .Profily sú upravené anodizovaním ( eloxovaním) čo zabezpečí nielen moderný vzhľad ale aj trvácnosť profilu. V ponuke je typ 45 ALU od najznámejšeiho výrobcu KLUS DESIGN.

Okrem hliníkových profilov nájdete v ponuke aj prislúchajúce difúzory (plastové krytky), záslepky a úchytky.